Překvapení sezóny 2024

🚨 Slibovali jsme do nové sezóny jedno překvapení a dnes nastal ten správný čas vám ho představit.

4-FIRE.cz Moravská liga TFA bude mít v novém ročníku opět 7 závodů! 📢🔥

Ale pozor… závod, který zbylých 6 doplní, ještě v ML TFA nefiguroval. Název obce, potažmo SDH, který závod bude pořádat, už jste na lize ale určitě viděli nebo o něm i slyšeli z úst našich moderátorů.

🚒🏆 Samotný závod má ve svém názvu ,,galeje” a koluje legenda, že svou náročností konkuruje i Trpínu. Má za sebou již 10 ročníků a je vůbec prvním TFA závodem, který byl pořádán na okrese Třebíč. Pokud stále tápete, tak poslední nápovědou je naše Kateřina Vodičková reprezentující barvy tohoto SDH.

Takže pozooor…. Součástí ML TFA bude od letošního roku také TFA Rokytnické galeje, které pořádá SDH Rokytnice nad Rokytnou – organizace .

Závod, který má už letitou tradici, je pořádán v hasičském areálu vedle místního koupaliště (na závody plavky s sebou) a mimo náročnost TFA tratě nabízí skvělé občerstvení, zajímavý doprovodný program, krásné ceny a samozřejmě skvělý organizační tým, ale o tom všem se můžete přesvědčit sami 🙂.

SDH Rokytnice nad Rokytnou už se velmi těší a pevně věří, že i závodníkům 4Fire ML TFA se bude závod líbit. Tak se uvidíme na galejích 💪🏼.

crackdetudo.com