VÁNOČNÍ DÁREK OD ML TFA

Dnes je to přesně půl roku od události, která nás všechny silně zasáhla. Dne 24. 6. 2021 udeřilo na Břeclavsku a Hodonínsku ničivé tornádo, jehož následky mnozí z nás měli možnost vidět na vlastní oči. Mnoho z nás, dobrovolných hasičů, na místě pomáhalo, a to ještě dlouho poté, co o této nešťastné události přestala informovat média.
Na našich závodech jste v průběhu celé sezóny měli možnost si zakoupit pivo Hasičák, které speciálně pro Moravskou ligu uvařil minipivovar Velický Bombarďák. I my, Moravská liga TFA, jsme chtěli do této oblasti přinést trochu štěstí a radosti, a proto jsme výtěžek z prodeje piva v hodnotě 5.400,- Kč zaokrouhlili na rovných 10.000,- a přichystali jejich předání. A kdy je k tomu vhodnější chvíle, než vánoční čas.
23. 12. jsme se tedy vypravili do Moravské Nové Vsi k dvěma sympatickým slečnám, Zuzce a Nikči.
Holky žijí doma s maminkou, jejich domeček však silně poničilo tornádo. Po našem příjezdu holky hned vylezly ven a vítaly nás stydlivým úsměvem. Nejdříve jsme představili sebe a ML TFA a pak předali holkám šek na 10.000 Kč. Holky měly obrovskou radost, když viděly šek, rozzářily se jako sluníčka. Mimo to jsme jim předali tašky s dárkovými předměty ML TFA, z kterých měly holky také obrovskou radost. Paní domácí nám uvařila kafe a nabídla cukroví, chvilku jsme pokecali o tornádu, o tom jak to postupně zvládají. Nakonec jsme ani my neodjížděli s prázdnou a vedle skvělého pocitu jsme si odvezli i tašku dobrot.
Máme neskutečnou radost, že jsme mohli holkám, mladým hasičkám, udělat hezčí Vánoce a vykouzlit jim úsměv na tváři i díky vám, kteří jste si na našich závodech zakoupili pivo Hasičák!

kinemaster without watermark apk

attivare windows 10 crack

Stumble Guys Mod APK Download  Download Snaptube APK

ativador office 2021