TFA VelatIce

 Exhale Vocal Engine VST KONTAKT Crack

Balsamiq Mockups Crack

Trať byla o něco delší než předešlé ročníky, ale to závodníky nijak nerozhodilo. Jediné, co mohlo být oříškem, bylo zúžení prostoru pro přeběh mezi vytažením hadic a figurínou. Tady tentokrát závodník musel ukázat nejen správnou orientaci při přeběhu mezi jednotlivými disciplínami, ale i přesnou trefu do úzkého prostoru mezi prkny. O skvělou atmosféru při rozhodujících bojích se postarali nejen naši skvělí moderátoři, ale i nejpočetnější fanklub tzv. Kačka TEAM (fanklub Kačky Vodičkové). Jeden z moderátorů – Míra Neveselý – si na předposledním závodě v Doubravici připomněl hořkosladkou chuť TFA a zalíbila se mu natolik, že se opět postavil na start závodu. Mohli jsme tak vidět výměnu mikrofonu za dýchač a místo boje se slovy, boj s bariérou, figurínou či hadicemi. 

Moderátoři celkově na tomto závodě sehráli důležitou roli. Během závodu přišli se skvělým nápadem – podepsat dres ML TFA od všech závodníků a následně ho při závěrečném vyhlášení vydražit, přičemž tyto peníze poputují na Nadační fond dětské onkologie Krtek, který ML TFA dlouhodobě podporuje. Tento nápad se velice zalíbil nejen závodníkům, ale i fanouškům a divákům, kteří nakonec podepsaný dres vydražili za 1300 korun. Výše zmiňovaný Kačka TEAM poté daroval dalších 1300, aby se částka zdvojnásobila. Z jedné malé myšlenky tak vznikl krásný finanční dar, který pomůže potřebným. Opět jsme tedy byli svědky toho, že ML TFA je nejen organizována, ale i navštěvována dobrými lidmi, kteří chtějí pomáhat. 

Pojďme nyní na to, co se odehrávalo na trati, protože to teprve stálo za to. Mimo kategorii mužů nad 35 let, kde ve svém kralování pokračuje Zdenda Král, neměly ostatní kategorie ještě o vítězi rozhodnuto. O to více byly souboje napínavé. Tou nejnapínavější byla jednoznačně kategorie žen. Zde se holky – Marťa Švábová s Kačkou Vodičkovou celou sezónu na střídačku neustále předháněly a doháněly, a to vždy opravdu o prsa. Ve Velaticích sedla trať více Kačce, která stiskla cílové tlačítko v čase 2:15.60 a doběhla si tak v tomto závodě pro zlato. Jako druhá doběhla tedy Marťa Švábová, a to s velice těsným časem 2:16.09. Třetí ženou byla Míša Honsová, která zvládla trať za 2:16.98. 

Kluci do 35 let, předvedli souboj o prvenství srovnatelný s holkami. Utkali se mezi sebou Ondra Rybnikář, Jirka Tkaný a Mišta Skřivánek. Nejlépe trať sedla Jirkovi, který si za čas 2:11.01 odvezl z Velatic zlato. Stříbro bral s časem 2:11.44Ondra Rybnikář. Na trojku se postavil Mišta Skřivánek, který doběhl v čase 2:15.22. 

Kategorii mužů nad 35 ovládl Zdeněk Král – ostatně jako každý závod, kterého se na ML TFA zúčastnil. Zdendův čas, kterým si doběhl pro prvenství, byl úplně totožný jako vítězný čas Jirky, takže v obou kategoriích vítězové stiskli tlačítko na hodnotě 2:11.01. Jako druhý doběhl Marek Víšek, a tov těsném závěsu se ztrátou pouhých 2 sekund – jeho čas se zastavil na 2:13.04. Třetím z kategorie nejzkušenějších byl Radek Tesař, který doběhl v čase 2:35.60. 

Opravdu se bylo na co dívat. Byl to krásný závod, plný emocí, krásných gest, ocenění i sluníčka. Zlatým hřebem závodního dne bylo vyhlášení celkových výsledků ML TFA za rok 2022, ale o tom zase až příště. Ať se nám ta doba čekání na novou sezónu alespoň lehce zkrátí :-).