Dny dětské onkologie Brno

Náš transparentní účet pro Nadační fond dětské onkologie Krtek v roce 2021 slavil svoje druhé narozeniny. Druhý rok finanční sbírky na pomoc dětským onkologickým pacientům. Nejen, že máme obrovskou radost, že v této akci můžeme pokračovat, my máme především neskutečnou radost z toho, že i když byl rok 2021 v mnoha směrech bláznivý, díky vám všem se nám podařilo částku z prvního ročníku téměř zdvojnásobit a předat tak Krtkovi šek na 40 000 Kč!

V sobotu 26. 3. jsme se za krásného slunečného počasí v Brně na Kraví hoře mohli zúčastnit Dnů dětské onkologie a právě zde jsme Krtkovi předali šek od ML TFA s touto skvělou částkou. Ale tento den pro nás nebyl zdaleka jen o předání šeku. Celou sobotu jsme na místě měli hasičské auto, které děti mohly prošmejdit odspodu nahoru, podívat se na nejrůznější vybavení a zkusit uhasit domeček. 🙂 Potkali jsme se tam i s dětmi z Krtkova tábora, který jsme navštívili loni, a už se těšíme, až se na něj vypravíme letos znovu.

Během Dnů dětské onkologie byly také v prostoru planetária a jeho okolí rozmístěny panely se spoustou příběhů onkologických pacientů a jedním z nich byl i příběh našeho člena Martina, který si můžete také přečíst (NÍŽE). Jsme nesmírně šťastní, že se po dlouhé době zase začínají “rozjíždět” tyhle společenské akce, a že i my můžeme vykouzlit někomu úsměv na tváři! Protože jestli nás něco baví, tak je to dělat radost druhým. ☺️

Ještě jednou díky vám všem, našim závodníkům, fanouškům, sponzorům a všem ostatním, bez vás by se nám tohle nepovedlo!